O NAS

20160827-cars-017a


Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem strzeleckim i taktycznym. Szkolimy zarówno osoby cywilne jak i służby mundurowe. Wiedza, którą przekazujemy stanowi wypadkową wieloletnich badań ergonomii ruchu oraz doświadczenia bojowego. Każda przekazywana przez nas metoda i umiejętność ma zastosowanie w działaniach bojowych lub w sytuacji obrony koniecznej.

Razem z nami możesz rozpocząć przygodę ze strzelectwem na szkoleniu podstawowym, następnie brać udział w coraz bardziej zaawansowanych szkoleniach i warsztatach, aż wreszcie połączyć wszystkie elementy w zaawansowanych scenariuszach taktycznych. Jeśli jesteś już strzelcem, pomożemy Ci wspiąć się na wyższy poziom doskonałości.

Ponadto zajmujemy się profesjonalną fotografią i filmem dla firm związanych z bronią palną i wyposażeniem taktycznym. Mamy na tym polu duże doświadczenie z czołowymi producentami i dystrybutorami m.in. NFM Group, Norsegear, Schmeisser Germany, Helikon-Tex.

Wspierają nas NFM Group i Schmeisser Germany.


NASZA KADRA:

mat seb
Mateusz – założyciel firmy DTF; od najmłodszych lat podążał za swoją największą pasją jaką jest strzelectwo, w którym skupił się na optymalizowaniu istniejących już i tworzeniu nowych metod wykorzystania możliwości ludzkiego ciała.  Jego praca skupia się na strzelaniu praktycznym i bojowym oraz zgłębianiu ergonomii pracy z bronią palną. Jego charyzma i entuzjazm pozwalają łatwo zarazić się strzelectwem i wchłonąć przekazywaną przez niego wiedzę. Sebastian – służył w Wojskach Lądowych gdzie odbył kilka tur w Iraku i Afganistanie. Ukończył kurs Marine Corps Scout Sniper w Quantico. Brał udział w niezliczonej liczbie szkoleń, zarówno jako kursant jak i instruktor. Jego bogate doświadczenie bojowe i instruktorskie jest bezcenne, a jego profesjonalizm przekłada się na doskonałą pracę dydaktyczną.